Chcesz dodać ogłoszenie na naszej stronie?
To proste!

REKLAMA NA STRONIE

W ramach reklamy w gazecie, my zamieścimy reklamę Twojej firmy również na stronie Nieruchomości Opolskich wraz ze zdjęciem i krótkim opisem.

REKLAMA W GAZECIE

Kurier Ogłoszeniowy Powiatu Opolskiego to bezpłatna gazeta reklamowa wydawana w nakładzie 15 000 egzemplarzy, dostępna w Urzędach Gmin, Starostwach Powiatu Opolskiego i Krapkowickiego, Ośrodkach Zdrowia, sklepach spożywczych oraz innych punktach użyteczności publicznej.

NEWSLETTER DO 30 000 FIRM

Gazeta wysyłana jest w postaci newslettera do
30 000 firm na terenie woj. opolskiego, dolnośląskiego i małopolskiego.

 

Zamieść reklamę w naszej gazecie Kurier Ogłoszeniowy Powiatu Opolskiego i Krapkowickiego, w dziale Nieruchomości Opolskie, a my zamieścimy Twoją reklamę również na stronie Nieruchomości Opolskich (www.nieruchomosciopolskie.pl) wraz ze zdjęciami i krótkim opisem.

Kurier Ogłoszeniowy Powiatu Opolskiego to bezpłatna gazeta reklamowa wydawana w nakładzie 15 000 egzemplarzy, dostępna w Urzędach Gmin, Starostwach Powiatu Opolskiego i Krapkowickiego, Ośrodkach Zdrowia, sklepach spożywczych oraz innych punktach użyteczności publicznej. Dostępna jest również w formie elektronicznej na stronie www.kurier-ogloszeniowy.pl oraz www.trafokazje.eu

Każdorozowo gazeta wysyłana jest w postaci newslettera do 30 000 firm na terenie woj. opolskiego, dolnośląskiego i małopolskiego.

Najnowsze wydanie gazety znajdziesz tutaj.

Zobacz cennik reklam

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
www.kurier-ogloszeniowy.pl

Free Joomla! template by L.THEME