Regulamin strony Nieruchomości Opolskie

Strona www.nieruchomosciopolskie.pl zawiera zbiór ogłoszeń związanych ze sprzedażą/kupnem/wynajmem nieruchomości.

  1. Wydawcą strony www.nieruchomosciopolskie.pl jest Agencja Reklamowa „Traf” Zbigniew Wójcik, z siedzibą w Prószkowie (woj. opolskie) ul. Krasickiego 14.
  2. Przedmiotem ogłoszeń i reklam serwisu mogą być towary i usługi, którymi obrót dopuszczają przepisy prawa polskiego oraz postanowienia niniejszego Regulaminu.
  3. Zamieszczanie reklam jest odpłatne i możliwe jedynie poprzez kontakt z redakcją pod adresami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr tel. 698 613 550 lub 535 360 843. Składanie ofert dokonywana jest po podaniu nazwy firmy, imienia i nazwiska, pełnego adresu, adresu e-mail i numeru telefonu kontaktowego.
  4. Redakcja dopuszcza możliwość umieszczenia darmowych ogłoszeń.
  5. Firmy, które odpłatnie umieściły reklamę w gazecie Kurier Ogłoszeniowy Powiat Opolski i Krapkowicki lub Kurier Ogłoszeniowy Gmina Prószków i Komprachcice - zamieszczane są również na stronie www.nieruchomosciopolskie.pl
  6. Redakcja zastrzega sobie prawo do odmowy zamieszczenia ogłoszeń bez podania przyczyny.
  7. Istnieje możliwość negocjacji cen.
  8. Oferty towarów przedstawione w stronie nie maja charakteru oferty handlowej, a jedynie charakter podglądowy i reklamowy. Wydawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zmiany cen towarów prezentowanych na stronie. Wszystkie warunki dotyczące zakupu towarów tzn. ceny, płatności oraz dostawy itp. użytkownik omawia bezpośrednio z firmą, w której dokonuje zakupu.

Free Joomla! template by L.THEME